Як підвищити впізнаваність бренду в інтернеті?

Як підвищити впізнаваність бренду за допомогою органічного трафіку?Брендовий трафік – це переходи на ваш сайт за допомогою запитів зі згадуванням назви компанії. Якщо їх кількість поступово зростає, то алгоритми пошукача вважають веб-ресурс корисним і покращують ранжування сторінок по іншим ключовим фразам. Тобто, працюючи над підвищенням впізнаваності фірми, ви скорочуєте витрати на пошукове просування в майбутньому.

Ще одна перевага просування по брендовим ключам – це виняток ризику «осідання» по ним після чергового апдейта пошукових алгоритмів. Крім того, за такими запитами зазвичай приходять користувачі, здатні поліпшити поведінкові показники сайту. Вони вже зацікавлені в пропонованої продукції, тому ймовірність здійснення цільового дії зростає в кілька разів.Для поступового збільшення кількості брендового трафіку рекомендуємо:

  1. Використання назви бренду в доменному імені сайту;

2. Реєстрація компанії в сервісі Google.Maps, щоб бути присутнім в блоках з картами. Особливо актуально для компаній, що мають фізичну адресу

3. Додайте контекстну рекламу в арсенал інструментів для просування. Так ви збільшите впізнаваність бренду серед потенційних клієнтів, які ще не знайомі з вами.

При складанні семантичного ядра важливо відстежити всі можливі запити з назвою бренди в тому вигляді, в якому їх шукають користувачі. Наприклад, не тільки «Adidas», а й «Адідас». При цьому враховуйте частоту ключових фраз. У цьому випадку недоцільно просуватися по низькочастотних ключам.

Як підвищити впізнаваність бренду компанії в соціальних мережах?

Соцмедіа допомагають зробити бренд впізнаваним і продаваним. Просто вести акаунти заради отримання прибутку – це не найкраща ідея. Ваше завдання – створити міцне лояльне ком’юніті , транслюючи цінності свого бренду і залучаючи аудиторію, що розділяє їх.

Наприклад, бренд Pampers в своєму акаунті в Інстаграм не тільки знайомить зі своєю продукцією, але і публікує корисні пости про дитячому розвитку, підтримки жінок і ділиться фото малюків своїх підписників.

Анализ, Аналитика, Бизнес, Диаграммы, Компьютер

висновки

Робота над підвищенням впізнаваності бренду повинна вестися постійно. На впізнаваність компанії впливає її репутація. Без позитивного іміджу в мережі вам не вдасться залучити велику кількість нових клієнтів і обійти більш успішних конкурентів. Навіть під час кризи хороша репутація дозволить фірмі залишатися на плаву.

Слід прислухатися до аудиторії, щоб зрозуміти, який контент створювати для соціальних мереж і внутрішнього блогу. Слідкуйте за всіма згадками про бренд, щоб вчасно виявити і відпрацювати негатив. Мотивуйте клієнтів ділитися зворотним зв’язком і залишати відгуки про вас.

Більше взаємодійте і спілкуйтеся з аудиторією, залучайте нових користувачів в свої спільноти в соціальних мережах. Для цього краще найняти професійного ком’юніті-менеджера або звернутися в агентство.