Google Map/Робота з відгуками

Відгуки на Google Картах

Сервіси онлайн-карт особливо актуальні для компаній, які пропонують товари і послуги офлайн. Це магазини, салони краси, кафе і ресторани, готелі і багато інших організацій, для яких важливо розташування. Саме їх користувачі найчастіше шукають за місцезнаходженням, щоб вибрати більш зручний для себе варіант. Наявність і тональність відгуків – один з чинників вибору, який впливає і на репутацію компанії в цілому. Тому замовлення відгуків на Гугл Картах або популярних українських ресурсах – явище поширене. Але, щоб ця методика управління репутацією спрацювала, потрібно уважно підійти і до написання, і до розміщення.

 

Як відгуки впливають на репутацію та продажу?

Репутація

Відгуки на картках Google впливають на те, як вас сприймають інші люди, навіть якщо ці люди не придивляються до бічного меню. У будь-якому випадку оцінка в п’ять зірок на мапі створюватиме вашої компанії репутацію сумлінного партнера. Навіть якщо самі відгуки користувачі читати не будуть, а лише побіжно переглянуть картку компанії. Але на рейтинг точно так само впливає і негатив: пам’ятайте, що велика кількість негативних думок знижує кількість зірок. А якщо загальна оцінка низька, у користувачів виникнуть підозри.

Продажі

Плануючи покупку або замовлення послуги, люди дивляться в тому числі на досвід інших. Логіка тут проста: якщо у компанії в мережі мало чи ні відгуків, значить, вона маловідома і про її роботі мало що можна дізнатися. Якщо ж думки в основному негативні, з компанією і зовсім не варто зв’язуватися, хоча насправді перекіс в сторону негативу може виникнути і з інших причин. А ось якщо відгуків багато і вони переважно позитивні, лояльність користувача буде куди вище: він з більшою ймовірністю вибере для замовлення або купівлі вашу компанію.

Видимість

У випадку з сервісом Гугл.Карти відгуки зазвичай пишуть на організації, які працюють офлайн. Пошукова система прагне показати клієнту оптимальні варіанти, тому у компаній з більш хорошим рейтингом більше показів, їх частіше бачать користувачі. Тобто чим більше у вас відгуків, причому позитивних, тим вище видимість вашої організації в мережі. Про це прямо говорить і сам Google, і це причина, по якій відгуки на картах замовляють так часто.

Звертайтеся до нас, і ви не пошкодуєте, так як в нашій компанії працюють тільки майстри в своїй області. Вони виконують замовлення не просто якісно, ​​але і в строго обумовлений з клієнтом термін, враховуючи всі його побажання. Ми завжди раді вам.

Дозвольте нам допомогти вам підняти ваш бізнес на новий рівень