Наскільки хороший перед вам фахівець?

Щоб оцінити, наскільки хороший перед вам фахівець зверніть увагу на:Його особистісні якості і наскільки він знає специфіку професії

Якщо кандидат плутає, хто такий ком’юніті-менеджер і чим займається, називаючи обов’язки SMM-ника, то швидше за все це не ваш варіант. Хороший спеціаліст, навіть з мінімальним досвідом або взагалі без нього, повинен чітко розуміти, в чому специфіка його роботи.

Хороший ком’юніті-менеджер повинен легко знаходити контакт з людьми. Якщо людина відповідає на питання з ентузіазмом, демонструє доречне почуття гумору і може викликати прихильність до себе в поєднанні з професійними знаннями – це хороший знак.

Отправить По Электронной Почте, Рекламная Рассылка

Оцінити професійні навички

Ком’юніті-менеджер повинен бути в курсі всіх трендів в соц.сетях, розуміти специфіку роботи з кожною з них.
Знати, як вирішувати конфліктні ситуації і нівелювати негатив. Крім того, має бути розуміння, як розвиток спільноти узгоджується з бізнес-цілями бренду.
Ви можете попередньо попросити кандидата виконати тестове завдання.

Переконайтеся, що менеджер зможе встановити контакт з вашою аудиторією

Спеціаліст повинен налагоджувати щільний контакт з вашою аудиторією. Якщо йому не близькі цінності вашої компанії, специфіка вашого продукту і інтереси людей, з якими доведеться взаємодіяти, то такий працівник не зможе продемонструвати потрібні результати.