SMM

SMM просування

Соціальні мережі – це простір, який дає необмежені можливості для прямого спілкування зі споживачами. SMM IF допоможе вибудувати ефективний діалог між компанією і її аудиторією.

SMM послуги агентства:

SMM-стратегія

Розробка унікальної стратегії присутності бренду в соц.медіа: аналіз цільової аудиторії і конкурентів, опрацювання позиціонування бренду, стилю комунікації з користувачами, підбір майданчиків для просування, створення контент-плану.
 

Розіграші та акції

Ми займаємось розробкою та проведенням розіграшів, підбираємо варіанти можливих призів та визначаємо переможців за допомогою відео. Максимально ефективно розподіляємо рекламний бюджет для того, щоб конкурс дав максимальний результат.

Ведення сторінок в соціальних мережах

Розробка контент-плану: наповнення соц.мереж. Працюємо з Facebook, Instagram, Telegram. Спостерігаючи за поведінкою аудиторії, коригуємо та допрацьовуємо представлену інформацію та контент в цілому. На цьому етапі можна говорити про результати роботи та подальші прогнози.

Просування в соціальних мережах

Таргетована реклама, реклама в спільнотах, нативна реклама. Залучення підписників, трафік на сайт, підвищення активності аудиторії і впізнаваності бренду. Розробка і проведення конкурсів. Оцінка ефективності та оптимізація рекламних компаній.
 

Дозвольте нам допомогти вам підняти ваш бізнес на новий рівень