Як видалити чуже відео з Ютуб?

Як видалити чуже відео з Ютуб: 6 дієвих способів

1. Вступити в діалог з автором роликаХочемо відразу сказати, що видалити відео з Ютуб з чужого каналу таким чином не просто. По-перше, якщо ролик приносить хоч невелику монетизацію, автору навряд чи захочеться по добрій волі від нього позбутися. По-друге, у людини можуть бути особисті рахунки з компанією, в такому випадку простими проханнями не відбутися.

Не наполягайте відразу на видаленні відео, краще спробувати вирішити питання полюбовно, приведіть аргументи, чому це відео для вас неприпустимо. Якщо негативний Відеовідгук був опублікований на невеликому приватному каналі, ви можете запропонувати незадоволеному клієнту знижку або подарунок як компенсацію.

Коли споживач бачить, що бренд йде на контакт, готовий принести вибачення і вирішити конфлікт, то, як правило, він змінює гнів на милість.

Телевизор, Youtube, Вч 1, Дизайн, Герберт Hirche

2. Зверніться в службу підтримкиЩоб адміністрація видалила відео з Ютуб іншого користувача, у вас повинні бути серйозні аргументи. Не можна просто написати в підтримку: «Це відео псує репутацію моєї компанії».

Ролик підлягає видаленню, якщо в ньому міститься:

  • Конфіденційна інформація про вашу компанію і співробітників;
  • Образи представників бренду і їх сімей;
  • Заклики до насильства і протиправних дій;
  • Порушення авторських прав.

Але є й інший варіант – страйки. Аналогічно листа, але різниця в формі подачі.

Бажано відзначити близько 5 страйків, щоб підвищити свої шанси. Якщо адміністрація вважатиме вашу скаргу виправданою, то ролик видалять, а його автор отримає лист з попередженням про порушення принципів спільноти. Правда, у цього методу є і зворотна сторона медалі. Як правило, блогери навпаки прагнуть записати скандальне відео, яке викличе дисонанс. Тому якщо ви кинули страйк, а адміністрація на нього не відреагувала, або автор його усунув, у нього з’явиться нова гаряча тема для ролика: «Мені кинули страйк за правду!». Так, ви привернете ще більше негативного уваги до вашого бренду.

3. Зверніться зі скаргою в партнерську програмуПрактично у всіх більш-менш розвинених каналів є партнерка. Якщо два попередніх методу не дали бажаного результату, то можете написати ще й сюди. Але знову-таки, все впирається в те, наскільки у вас вагомі аргументи.
Посилайтеся на те, що ролик сильно псує репутацію їх компанії або відверто порушує правила відеохостингу. Як правило, медіа-агентства завзято стежать за своїм іміджем, тому намагаються слідувати всім вимогам.

4. Запишіть ролик зі спростуваннямиЦей метод не зовсім про те, як домогтися видалення відео з каналу Youtube, але він допоможе створити противагу. Не у всіх випадках потрібно, щоб ролик безслідно зник з відеохостингу. Головне – нівелювати негатив і відновити позитивну репутацію.

Ви можете самостійно попрацювати над роликом, якщо у вас є розкручений канал. Підготуйте хороший матеріал зі спростуваннями, бажано з документацією, сертифікатами та іншими доказами вашої правоти.

Або зв’яжіться з іншим інфлюенсером з аналогічною вашою цільовою аудиторією. Бажано, щоб у обох блогерів перетиналися передплатники. Головне, поставити виконавцю чітке завдання, щоб його звернення до вашим потенційним клієнтам виглядало компетентно.

5. Зверніться до суду

Це досить витратний в плані часу і фінансів спосіб і, як показує практика, малоефективний. Вдаватися до нього слід, якщо ви на 100% впевнені, що виграєте справу. Для цього вам буде потрібно хороший юрист. Ідеально, якщо це буде штатний співробітник, який буде в курсі всіх тонкощів роботи вашої компанії і зможе скласти грамотний позов.

Враховуйте, що на розгляд справи піде час – іноді пара тижнів, а то й місяці. Є ризик, що до моменту, коли суд оголосить своє рішення, небажаний ролик встигне набрати велику кількість переглядів і стане вірусним, тому подальше його видалення вже не врятує ситуацію. Або ж навпаки, сплеск негативних обговорень на той час стихне сам по собі, а ось витрачені фінанси і час вам уже ніхто не поверне.

6. Звернутися до професіоналівОдин з дієвих способів, як видалити чуже відео з Ютуб – це про братів за допомогою до професіоналів . Фахівці репутаційного агентства оцінюють масштаб ситуації і визначають оптимальний підхід по боротьбі з негативом. Найчастіше це має на увазі комплекс заходів.

В першу чергу, ORM-фахівці допоможуть вибудувати діалог з автором ролика і вирішити проблему і / або запропонувати бонуси в якості компенсації. Також за допомогою прокатаних акаунтів можна залишити велику кількість негативних коментарів під відео і дізлайков, тим самим знижуючи цінність самого контенту. Багато користувачів після прочитання великої кількості спростувань сказаного в ролику не сприйматимуть інформацію всерйоз.

Фахівці також допоможуть створити якісний позитивний контент або зв’язатися з іншими лідерами думок, щоб записати відео з доказами непричетність бренду або конкретного співробітника до скандалу.

Якщо негативний відео порушує правила відеохостингу, буде складено звернення до адміністрації, як самого Ютуб, так і партнерської програми каналу. У деяких випадках без додаткової юридичної допомоги не обійтися, тому фахівці з ORM-агентства зазвичай працюють в парі з юристом.

Крім якісного видалення або нівелювання негативу, буде проведено аналіз репутаційного фону вашого бренду. Ви отримаєте рекомендації, на що варто звернути увагу і які моменти посилити, щоб в подальшому зміцнити імідж компанії в мережі і уникнути репутаційних ризиків.