Про нас

Чому саме ми?

Ми – це колектив професіоналів. Ми підбираємо до кожного клієнта індивідуальний підхід. Ви отримуєте для свого представництва унікальний і неповторний дизайн.

Перед початком роботи ми вивчаємо специфіку, а ви отримуєте план розвитку. Якщо акаунти в соцмережах вже створені – ми зробимо безкоштовний аналіз і оформлений список рекомендацій.
Крім відвідувачів соціальних мереж ви також отримуєте і людей з пошукових систем. Це можливо завдяки тому, що пошукові системи звертають увагу на соціальний трафік.
Вибрали нас? Будьте впевнені в кінцевому результаті, адже постійні і взаємовигідні відносини – НАША мета.
За допомогою SMM та SEO ми залучимо на Ваш майданчик нових потенційних клієнтів. Соціальні медіа мають аудиторію, яку можна порівняти з аудиторією ТБ, але користувачі в інтернеті набагато активніші. Ми вміємо спілкуватися і будемо робити це з Вашою аудиторією заради Вашої вигоди.

Творець агенції: Доманіч Михайло Іванович

Відгуки

У Вас є можливість дізнатися думку інших про нашу роботу, а також залишити свою. Ми цінуємо Вашу думку – це допомагає нам ставати кращими.
” Дякую за плідну роботу. За короткий термін збільшився потік клієнтів. Особливо хочу відзначити оперативність проведення рекламної компанії.  “

Марія Головко

Курси англійської

” Выражаю благодарность за плодотворное сотрудничество по продвижению в социальных сетях. Результат увидела сразу же, будем работать дальше!  “

Людмила Курсанова

Готельно-ресторанний комплекс

” Спасибі величезне за виконану роботу. Все зроблено дуже якісно з урахуванням усіх побажань)))) Результатом задоволен! Потік клієнтів і справді збільшився!  “

Юля Іленко

Магазин дитячого одягу

Що ми можемо зробити для вас?

Ми займаємось комплексним просуванням вашого бізнесу в Інтернеті

Ми складаємо високоякісний контент план

Щоб придумувати якісні пости з хорошим текстом, ми вивчаємо тему з усіх боків. Ми розробляємо рекламні повідомлення і не забудемо привітати підписників зі святом.

Ми розробимо для вас унікальний дизайн

Для ваших спільнот ми створимо унікальний і стильний дизайн, який відобразить ідеї компанії, розробимо привабливі банера, а також зручне і функціональне меню.

У нас великий досвід роботи

Ми знаємо, як знайти вашу цільову аудиторію і зацікавити її, як підвищити привабливість вашої продукції і збільшити продажі через соціальні мережі. Ми вже зробили більше 50 успішних бізнес-проектів

Потрібна порада?

Натхненні дизайном ми представляємо інноваційні та корисні рішення, які надають сторінкам унікальний характер. Якщо вам потрібна порада, телефонуйте. Ми завжди охоче допоможемо!

Дозвольте нам допомогти вам підняти ваш бізнес на новий рівень