Як не наступити на граблі при SMM просуванні?

Здавалося б, що може бути простіше, ніж створити сторінку в Інстаграмі, домовитися про рекламу на аккаунтах з спільною тематикою, публікувати барвисті пости і насолоджуватися результатом. Але чомусь клієнти не дзвонять, продажі не ростуть. Висновок очевидний – SMM не працює! А чи правильно ви вибрали соціальну мережу? Чи з тим аккаунтом домовилися? Зрештою, чи ті пости публікуєте?

Щоб не наступити на граблі при SMM просуванні, необхідно, щоб розкрутка сайту і компанії в соціальних мережах почалася з розробки стратегії.

  • Мета. Перш ніж відповісти на питання «як просувати компанію в соціальних мережах», дайте відповідь спочатку на питання: «Навіщо я буду це робити?». Зафіксуйте свої цілі і завдання. Можливо, це буде проведення фокус-груп з тестування вашого продукту або ж залучення нових покупців і вчинення продажів. Цілі повинні бути досяжними і вимірюваними. Будьте реалістами: якщо ви розумієте, що ваш маркетинговий бюджет на просування сайту в соціальних мережах обчислюється не 6-значними цифрами, не потрібно ставити мету по приросту продажів в десятки разів.
Пов’язане зображення
  • Цільова аудиторія. Швидше за все, у вас кілька сегментів покупців, які відрізняються за своїми характеристиками. Наприклад, якщо ви власник інтернет-магазину, то покупців можна розділити по регіонах, обсягами закупівлі або товарам, яким віддається перевага . До кожної групи повинен бути свій підхід, починаючи від вибору каналів комунікації, і, закінчуючи анонсами рекламних пропозицій.
Результат пошуку зображень за запитом "цільова аудиторія"
  • Аналіз продукту. Підійдіть критично до вивчення свого продукту. Складіть перелік сильних і слабких сторін. Як це допоможе просувати компанію в соціальних мережах? Та дуже просто. Робіть акцент на перевагах і підготуйте список відпрацювання можливих негативних реакцій на недоліки продукту.
Пов’язане зображення
  • Конкуренти. Вивчіть як конкуренти просувають сайт і компанію в соціальних мережах. Це дозволить вам взяти кращі ідеї на озброєння або ж виявити прогалини, які вам належить закрити.
Результат пошуку зображень за запитом "конкуренти"
  • Моніторинг. Наступний етап підготовки грунту для успішного просування. Вручну або використовуючи спеціальні сервіси, зберіть згадки про вашу компанію. Так ви зможете зрозуміти чи є негативне середовище, з яким потрібно працювати; дізнаєтеся, за що саме користувачі цінують ваш продукт або отримаєте нові ідеї для поліпшення компанії. Але не лякайтеся, якщо негативних коментарів буде більше, пам’ятайте, що люди охочіше діляться негативним досвідом використання того чи іншого продукту.
Результат пошуку зображень за запитом "моніторинг"
  • Вибір соціальних медіа. Просування сайту в соціальних мережах може здійснюватися як через топові мережі, так і через нішеві; як через форуми, так і через популярних блогерів. Все залежить від раніше складених кроків. Ну і, звичайно, потрібно розуміти, що розкрутка сайту в соціальних мережах не обмежується присутністю в Фейсбуці.
Результат пошуку зображень за запитом "соціальних медіа"
  • Контент. Виходячи з інтересів аудиторії і тематики вашого продукту, складіть список рубрик, які будете вести. Розробіть брендовану підкладку і накидайте ідеї конкурсів. Не забувайте, що вам треба радити, розважати і, звичайно ж, продавати продукт своїм підписникам.
Результат пошуку зображень за запитом "контент"
  • KPI. Власне, це ті показники, які допоможуть оцінити чи правильні кроки ви робите, вирішуючи завдання про те, як просувати сайт в соціальних мережах. Можуть вимірюватися в показниках активності, переходах на сайт або дзвінках в компанію. Залежать від цілей, які ви поставили.
Результат пошуку зображень за запитом "крі"
  • Бюджет. Порахуйте, який бюджет необхідний для досягнення заданих цілей або ж відштовхуйтесь від того бюджету, який у вас є на просування. Звичайно, не знаючи цифр по конверсії інструментів соціальних медіа, досить складно зробити точний розрахунок з першого разу. Тому ви можете віддати розробку стратегії просування в соціальних мережах професіоналам або бути готовим до того, що стратегію потрібно буде коригувати.
Результат пошуку зображень за запитом "programas de planeacion estrategica"

Отже, саме грамотна стратегія дасть відповідь на питання як просувати компанію в соціальних мережах і уникнути фатальних помилок. Розробити стратегію просування сторіни і втілити її в життя допоможуть вам наші спеціалісти. Телефонуйте +380955951646, +380955954059

SMM IF

1 думки про “Як не наступити на граблі при SMM просуванні?”

  1. Сповіщення: Як видалити чуже відео з Ютуб? | SMM IF

Коментарі закриті.