Де розміщувати рекламу в інтернеті?

Досить-таки найчастіше питання, яке хвилює багатьох директорів з маркетингу та власників бізнесу: «де розміщувати рекламу в інтернеті». Розглянемо 3 класичних канали реклами:

  • В соціальних мережах;
  • Контекстна;
  • Медійна.

Реклама в соціальних мережах

Даний вид реклами підрозділяється на 2 підвиди: реклама в пабліках-мільйонниках і таргетована.

Таргетована реклама в соціальних мережах – оголошення, яке ви бачите, перебуваючи на сторінці свого облікового запису. Щоб запустити таку рекламу, необхідно активувати особистий кабінет, поповнити рахунок і приступити до налаштування потрібного оголошення. В даному випадку у вас буде можливість задати параметри, яким повинна відповідати аудиторія, на яку налаштована дана реклама. Кількість таких параметрів залежить від соціальної мережі.

Розміщення в пабліках працює за іншою схемою. Тут ви по суті викуповуєте рекламне місце в обраній вами групі. Ви можете це робити безпосередньо через адмінів.

Результат пошуку зображень за запитом "реклама в соціальних мережах"

Контекстна реклама

Ці рекламні оголошення ви бачите, перебуваючи в пошукових системах, таких як google. Це текстові повідомлення, які показуються разом з органічною видачею по пошукових запитах: зверху, знизу і збоку результатів природної видачі. При цьому багато користувачів навіть не розуміють, що вони переходять по рекламному посиланню, настільки органічними їх роблять пошукові системи. Якщо ваш сайт знаходиться за якимось запитом не в топ-10 видачі, то ви можете за даними словами налаштувати показ контекстної реклами.

Для того, щоб запустити цю рекламу, необхідно підключити кабінет Google AdWords і провести необхідний запуск компанії.

Результат пошуку зображень за запитом "гугл реклама"

Медійна реклама

Це різноманітні банери, які ви бачите, перебуваючи на форумах і електронних ЗМІ. Де розміщувати рекламу в Інтернеті для цього каналу, прямо залежить від цільової аудиторії майданчиків. При виборі також використовуйте класичний розрахунок вартості контакту.

Щоб прийняти правильне рішення про те, де розміщувати рекламу в Інтернеті, рекомендуємо протестувати всі зазначені канали, проаналізувати результати і потім направити бюджет у найефективніший канал.

Пов’язане зображення

Наші спеціалісти допоможуть вам з налаштуванням реклами в соціальних мережах та контексної реклами, телефонуйте +380955951646, +380955954059

SMM IF