Надихаємось на якісний контент

Просування продукту в соціальних мережах неможливе без використання якісного за змістом і візуальним рядом контенту. Тому в цій статті ми поділимося з вами ідеями того, яким чином готувати контент, і де знаходити джерела для натхнення.

Нагадаємо, що в соціальних медіа оптимально використовувати 3 типи контенту: пізнавальний, розважальний і, звичайно, той, що продає.

Результат пошуку зображень за запитом "контент"

Джерела натхнення для створення контенту:

  • Тематичні форуми. От уже воістину невичерпне джерело інформації про інтереси та проблеми вашої цільової аудиторії. Це справжнє джерело ідей про те, що хвилює користувачів. Періодично заглядайте на ці майданчики і висвітлюйте проблеми в своєму контенті.
  • Групи-конкуренти. Так, жодна маркетингова кампанія, і жодне просування товару, в тому числі і в соціальних мережах, не обходиться без аналізу конкурентів. Вивчайте їх контентну політику, підписуйтесь на розсилки і беріть кращі ідеї на озброєння.
  • Мозкові штурми з колегами, в тому числі з інших відділів. Думка з боку завжди здатна зарядити вас новими ідеями. Залучайте колег, просіть їх надсилати свої ідеї.
  • Життєвий досвід. Трішки нетривіальна порада: ведіть якісне і насичене життя, подорожуйте, читайте, знайомтеся з новими людьми, і тоді ідеї для контенту будуть завжди народжуватися у вашій голові!
Результат пошуку зображень за запитом "контент"

Якщо ж ви віддали створення контенту і smm просування на професіоналам, не забувайте ділитися з ними внутрішніми новинами компанії. Пам’ятайте, що ви разом робите одну спільну справу – займаєтеся просуванням вашого продукту в соціальних мережах. Телефонуйте +380955951646, +380955954059 і ми допоможемо з просуванням вашого продукту в соціальних мережах.

SMM IF