Таргетована, банерна або тізерна реклама?

При розміщенні реклами на сайтах в інтернеті ви можете зіткнутися з її різними типами: тізерна, таргетована, банерна. Щоб мати уявлення, яка з них краща, давайте розберемося, чим ці види відрізняються один від одного.

Таргетована реклама б’є точно в ціль.

Її назва походить від слова target – ціль. При створенні оголошення задаються точні параметри цільової аудиторії: вік, стать, географія, інтереси, освіта, професія, день народження, тип використовуваного пристрою, приналежність до певних спільнот і так далі – в залежності від того, на яких сайтах і мережах відбувається розміщення цієї реклами . Природно, що якщо ви знаєте свою аудиторію і правильно вказуєте всі параметри, ваша реклама потрапить точно в ціль. Як правило, таргетированою називають рекламу, розміщену в соціальних мережах.

Результат пошуку зображень за запитом "таргетована реклама"

Тізерна реклама дратує.

В основу цієї назви лягло слово teaser – задирака, дражнити. Її мета – зацікавити користувача і спонукати його клікнути по вказаним посиланням. Таке оголошення інтригує і не дає повного опису рекламованого об’єкта. Ще однією характеристикою тізерного оголошення є форма його подачі – воно сприймається швидше як інформаційне, ніж як рекламне. Переважно тізерною рекламою називають ту, яка розміщується на сайтах, блогах, форумах.

Результат пошуку зображень за запитом "тізерна реклама"

Банерна реклама приваблює.

Банерна, від слова banner – розтяжка. Це будь-яка реклама, яка містить графічне зображення і текстову інформацію. Таке оголошення може бути як статичним, так і динамічним. На майданчиках під неї виділяється досить-таки великий відсоток простору і багато інтернет-порталів живуть на доходи від цієї реклами. Розміщується вона на сайтах, блогах, форумах.

Насправді, розміщення реклами на сайтах, соціальних мережах або пошукових системах будується за одним принципом: кожне оголошення складається з зображення і тексту, направлено на конкретну аудиторію, і його завданням є зацікавити користувача. Тому різними термінами може називатися одна і та ж реклама, як, наприклад, часто під банерною або тізерною рекламою мається на увазі таргетована в соціальних мережах.

Результат пошуку зображень за запитом "банерна реклама"

Якщо вас цікавить реклама в соціальних мережах в Івано-Франківську, телефонуйте +380955951646, +380955954059

SMM IF