3 головних міфи про SMM

Давайте розглянемо міфи, які оточують SMM. Ми виділили три головних, які зустрічаються найчастіше:

  • SMM – це «чарівна таблетка»;
  • SMM не працює;
  • SMM – це просто.
Результат пошуку зображень за запитом "смм"

SMM – це «чарівна таблетка»

З появою інтернет маркетингу, багато підприємців і маркетологів вважають, що розкрутка сайту в соціальних мережах – це єдине, що може привести до успіху. Але треба розуміти, що SMM – це лише одна зі сфер маркетингу, яку треба використовувати для досягнення цілей. Адже абревіатура так і розшифровується: social media marketing. Адже ви не чекаєте, що тільки хороший сервіс або вдало налагоджена робота колл-центру забезпечать вам прибуток і частку на ринку. Так само і SMM – це тільки ланка загальної маркетингової стратегії, хоч і важлива і обов’язкова, але ланка. Розумійте це і не чекайте чудес, використовуючи лише розкрутку сайту в соціальних мережах.

SMM не працює

Протилежний табір вважає, навпаки, що SMM не працює. Швидше за все, це члени першого табору, які поклали на SMM занадто великі очікування і не отримали потрібних результатів. SMM працює. Важливо тільки поставити правильні цілі, вибрати потрібні методи їх досягнення і не чекати дива за короткий термін.

SMM – це просто

Є старий анекдот: «Замовник дзвонить smm-щику і питає, чи можна замовити розкрутку сайту в соціальних мережах. На що йому відповідають: “Я на уроці, передзвоню пізніше” ». З ринком трудових ресурсів в SMM дійсно не просто. Можна з однаковою ймовірністю «нарватися» як на школярів-любителів, які на хвилі популярності соцмереж хочуть заробити шалені гроші, так і на професіоналів своєї справи: людей, які підходять до SMM як до науки і вимірюють результат від кожної дії.

З упевненістю можна сказати, що звернувшись до «школярів» або найнявши такого « SMM -щика» ви швидко приєднається до табору, який стверджує, що smm не працює.

Також, як і в будь-якій області тут потрібні професіонали (яких поки на ринку мізерно мало), а такої професії поки не вчать. Вам буде потрібно: людина зі стратегічним баченням; відмінний копірайтер; аналітик; pr-щик, який вміє створювати і використовувати інфоприводи; дизайнер. Як то кажуть: «жнець, коваль і на дуді грець». Таку людину не просто знайти. А якщо ви самі вирішили зайнятися SMM – просуванням, то знайте, що це в першу чергу – рутина, яка зажадає від вас однакових обов’язкових дій, при припиненні яких вся праця піде нанівець.

Не вірте міфам, довіряйте своїй інтуїції, шукайте надійних партнерів, і тоді розкрутка сайту в соціальних мережах дасть потрібний результат.

Якщо ви хочете професіонального просування сторінки в соціальних мережах, телефонуйте +380955951646, +380955954059. SMM-IF – команда професіоналів своєї рооти з агаторічним досвідом роботи.

SMM IF