Instagram: ось скажи мені – в чому сила?

Instagram – це історія успішного розвитку простого додатку з розміщення фотографій до однієї з лідируючих соціальних мереж. Багатомільйонна аудиторія, яка там присутня цікава практично всім брендам, які працюють як на B2C, так і на В2В ринках. Саме тому Instagram для бізнесу сьогодні – це найважливіший майданчик присутності, який обов’язково треба включати в свою маркетингову стратегію.

Результат пошуку зображень за запитом "інстаграм"

Просування бізнесу в Instagram

Але давайте по порядку. У чому ж сила цієї соціальної мережі?

  • Впізнаваність. Особливістю Instagram є те, що в цій мережі розміщують яскраві фотозображення і короткі відео. Придумавши цікаву ідею візуалізації свого продукту, ви зможете виділитися в фотострічці і запам’ятатися своїм потенційним покупцям. Головне, поставте себе на місце клієнтів і не робіть контент надто рекламним. Пам’ятайте, що користувачі переглядають стрічку новин переважно на смартфоні, тому у вас є тільки частки секунд, щоб звернути на себе увагу – цю особливість треба враховувати при просуванні бізнесу в Instagram. Докладні поради по контенту ми розмістили тут.
Результат пошуку зображень за запитом "впізнаваність в інстаграмі"
  • Лояльність. У наш час усі товари мають приблизно однакову якість в своїй ціновій категорії: однакові пилососи, машини, сервіси у інтернет-магазинів. Тому бренди б’ються за нових клієнтів не на території характеристик продукту, а на території емоцій. Бути чимось більшим ніж продукт або магазин, стати для клієнта другом, помічником – це важливе завдання будь-якого бізнесу, і соціальні мережі – відмінний інструмент для цього.
Результат пошуку зображень за запитом "лояльність"
  • Репутаційний менеджмент. Бути там, де зручно клієнту. Відповідати швидко і ввічливо. Моніторити негатив і публічно нівелювати його. Це основні постулати успішного просування в соціальних медіа, справедливі вони і щодо Instagram. Ваші сили і увагу обов’язково повинні бути звернені до багатомільйонної аудиторії цієї соціальної мережі.
Результат пошуку зображень за запитом "репутація"
  • Нові клієнти. Хоча основне завдання присутності в соціальні мережах – це не продаж, досвід роботи показує, що для багатьох підприємців профіль в Instagam та сторінки в інших соціальних мережах – це єдині точки продажів. І незважаючи на те, що мережа не ідеальна для продажів з точки зору функціоналу (наприклад, відсутня можливість розміщення активного посилання під постом), використовувати той потенціал, який Instagram пропонує, розумно для бізнесу.
Результат пошуку зображень за запитом "нові клієнти"

Все це пояснює чому просування бізнесу в Instagram стає все більш і більш привабливим.

Якщо вас цікавить просування бізнесу в Інстаграмі, телефонуйте +380955951646, +380955954059, і ми допоможемо вам збільшити кількість підписників та клієнтів.

SMM IF