Продати в соцмережах: місія здійсненна

Про безмежні можливості SMM сьогодні не чув тільки ледачий. Це один з інструментів маркетингу і PR, котрий так добре стартував, що вже сьогодні скептики запевняють – це більше не ефективно. Все частіше ми чуємо, що в соціальних мережах вже неможливо нічого продати. Чи це правда? Ні. Як і в будь-якій справі, тут все залежить від ступеня майстерності. Як просувати товар в соціальних мережах і отримувати результат? Ось кілька рекомендацій.

Результат пошуку зображень за запитом "маркетинг"

Більше людського

Спільноти і групи – це не контекстна реклама, це навіть не про продаж, а про створення лояльного ком’юніті навколо вашого бренду, про репутацію. А репутаційний менеджмент сьогодні набагато важливіший, ніж інформація про існування продукту. Якщо клієнту знадобиться товар вашої категорії, він, можливо, спробує знайти підходящий варіант через пошукові системи. А може, він і не буде нічого шукати, тому що відразу згадає про вас і вашу компанію. Це і є просування товару в соціальних мережах.

Перше, про що вам треба подбати – це контент. Якщо на сторінці вашої компанії нічого не відбувається, ви не даєте ніякої корисної, цікавої або хоча б смішної інформації, SMM не буде вашим помічником. Пости в вашому співтоваристві повинні бути унікальні, цікаві та регулярні. В ідеалі, їх мають чекати, як чекають актуальні добірки в новинних групах. Тому ведення спільнот варто довірити професіоналам, а не давати в навантаження менеджерам, які з SMM знайомі на рівні особистих постів на своїй сторінці.

Результат пошуку зображень за запитом "маркетинг"

Традиційний маркетинг в новому світлі

Методи просування товару у соціальних мережах – це не тільки створення лояльної аудиторії, але і стара добра реклама, яка, до речі, тут теж працює. По-перше, у вашому розпорядженні ціла армія груп, які вже поділили аудиторію соціальних мереж на гуртки за інтересами. Знайти ці групи, оцінити їх можливості (охоплення аудиторії і залучення) і запропонувати партнерство їх організаторам – шлях до успіху. Можливо не тільки однобічне платне або безкоштовне розміщення зі сторінок зовнішньої спільноти, а й кросспостинг, і спільні проекти, конкурси для підписників того чи іншого співтовариства з призами від вашої компанії – варіантів безліч і всі вони виявляються ефективними, якщо підійти до питання творчо.

Серед найулюбленіших і найбільш зрозумілих з точки зору механіки методів просування товару в соціальних мережах – реклама в соціальних мережах. Секрет її ефективності у використанні принципу таргетингу. Вашу рекламу побачать тільки ті, хто може бути в ній зацікавлений. Налаштуйте потрібні вам показники: країну, місто, вік, сімейний стан і так далі. Ефективність такого інструменту легко оцінити, співвідносячи кількість показів, кліків і підписок. А якщо у вас є можливість розмістити кілька варіантів рекламного повідомлення, ви зможете ще і відсіяти непопулярні формати, використовуючи надалі тільки найефективніші.

Якщо вам потрібна допомога при просуванні в соціальних мережах у Івано-Франківську, телефонуйте +380955951646, +380955954059.

SMM IF