Просуваємо сайт в соціальних мережах

Сайт, на відміну від спільноти, викликає більше недовіри у користувачів, так як додатковий перехід і вихід зі звичного інтерфейсу вимагають трохи більше рішучості. Проте, можна успішно справлятися з просуванням сайту в соціальних мережах, незважаючи на цю особливість користувальницької свідомості.

Як розкручувати сайт в соціальних мережах: розглянемо три найпопулярніші способи.

1. Блог

Дублюйте записи блогу з коротким анонсом і посиланням на повну версію статті. Такий метод ведення доступний для ЗМІ з по-справжньому цікавими матеріалами, за якими захочеться йти на зовнішні ресурси.

Результат пошуку зображень за запитом "блог"

2. Реклама

Реклама в спільнотах як дублюючого блогу в соціальній мережі, так і оригінального сайту, вимагає участі професіоналів для того, щоб знайти потрібну аудиторію і зацікавити її. В іншому випадку можна опинитися в ситуації викинутих на вітер грошей: ефективність реклами в соціальних мережах залежить не від факту розміщення, а від безлічі вимірюваних показників.

Результат пошуку зображень за запитом "реклама"

3. Спільнота

Просування сайту в соціальних мережах в форматі спільноти за інтересами дозволить читачам бути в курсі коротких цікавих новин і не прив’язуватися до зовнішніх посиланнь. При достатньо сформованій лояльності вони будуть раді і самі переходити на будь-який сайт, на який ви їх покличете.

Якщо вам потрібна допомога для просування сайту в Івано-Франківську, телефонуйте +380955951646, +380955954059, і ми допоможемо вам у цьому.

SMM IF