Правила підбору та використання хештегів

Щоб забезпечити вашим хештегом максимальну ефективність, потрібно слідувати правилам їх підбору і їх використання:

Унікальність.

Хештег не повинен використовуватися іншими сторінками, так як ваші публікації просто загубляться у величезній стрічці постів з таким же хештегом. Якщо бажаний хештег вже зайнятий, вам потрібно проявити креатив і змоделювати свій власний.

Великі букви не грають ролі.

Наприклад, хештег #SMMIF і #smmif потрапляють в стрічку новин як один і той же хештег, тому виділити свій хештег за рахунок вживання великої літери вам не вдасться.

Написання без пробілів.

Щоб бажана фраза читалася системою як хештег і перетворювалася в гіперпосилання, необхідно щоб усі слова були написані разом чи розділені нижнім підкресленням (#smm_if).Результат пошуку зображень за запитом "хештеги"

Не використовуйте нечитабельні словосполучення.

Для просування бренду вживати призначені для користувача хештеги по типу #яумамикрасавіца не має сенсу, так як вони виглядають несолідно і не мають достатньої популярності у великої кількості користувачів.

Вживання на початку або в кінці.

Впровадити хештег в текст можна в будь-якому місці, однак певні неписані правила існують в кожній соцмережі. Наприклад, в Twitter краще додавати хештег в середину тексту, а в Facebooke варто розміщувати його або на початку, або в кінці тексту.

SMM IF