8 головних SMM трендів-2019

Нативна реклама
Вона ненав’язлива і не сприймається як реклама, на відміну, наприклад, від банерної. А одним з найпотужніших способів, який вже зараз набрав серйозну популярність – буде реклама блогерами, вони ж – лідери думок. У цього способу є ряд безумовних плюсів: значне охоплення, високу довіру аудиторії, і, як правило, прийнятна ціна на розміщення реклами. До лідерів думок їхня аудиторія прислухається, лідери думок надають на свою аудиторію величезний вплив, так чому ж цим не скористатися рекламодавцю?
Чат-боти
Чат-боти – вірні помічники бізнесу. Вони – віддані друзі клієнта. До них не потрібно телефонувати невідомо, скільки часу – вони надані Вам 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони тактовні і ввічливі, оперативні як ніхто. Вони зможуть відповісти фактичний на будь-яке Ваше запитання, дізнатися про наявність товару і його доставки, допоможуть зробити замовлення і розрахуватися за нього.

Результат пошуку зображень за запитом "смм тренди"
Мобільні пристрої
Тут все дуже просто. Користувачі все частіше виходять в мережу через мобільні пристрої, і перевага в сторону них буде збільшуватися і в 2019 році. Так що це потрібно буде враховувати і для SMM-просування. Сайт потрібно адаптувати під мобільні пристрої.
Відео-порсинг
Тенденції наступна: наявність відеоконтенту в рекламних оголошеннях найчастіше ефективніше статичного зображення. Відеоролики вже щосили використовувалися в 2017 році, але зараз почав активне впровадження і сінемаграмм. Сінемаграмми – це файли різних форматів, на яких заанімована певна дія. Зображення: може підморгувати, проявлятися посмішка, виблискувати зірки і так далі.
Прямі трансляції
Live-мовлення продовжує з’являтися у все нових і нових соціальних мережах. Спочатку подібна функція була в Youtube, Periscope, далі вона стала доступна і в інших соцмережах, таких як Інстаграм, Facebook. У Facebook. За допомогою live-відео можна робити прямі включення з різних заходів, проводити голосування, інтерв’ю та конкурси, відповідати на питання.
Реклама в месенджерах
Месенджери захоплюють все – багато користувачів інтернету навіть в самих соціальних мережах проводять часу менше, ніж в месенджерах. І тенденція така – все йде туди. Реклама ніяк не могла обійти їх увагою. Основна аудиторія месенджерів – 25-30 років, вона ж сама платоспроможна. Але просуватися в них поки що досить проблематично. Telegram, наприклад, пропонує тільки нативне розміщення і не у всіх каналах. Лише в месенджері Facebook клієнтам надано зручний рекламний кабінет. Переваги реклами в месенджерах наступні: аудиторія надзвичайно лояльна, автоматизований процес спілкування з користувачем за допомогою чат-бота, неможливість виключення реклами.
Зникаючий контент
Сторіс набирають все більшої популярності у аудиторії. Вони вже стали ефективним інструментом для просування свого продукту. Публікація існує 24 години, за допомогою неї можна проводити різні конкурси, знімати бекстейдж, відповідати на питання в прямому ефірі, анонсувати заходи або поява нових продуктів.

SMM IF