Навіщо мені цей ваш SMM ?!

Що ж таке SMM?

Social media marketing (SMM) – процес залучення трафіку або уваги до бренду або продукту через соціальні платформи. Це комплекс заходів щодо використання соціальних медіа в якості каналів для просування компаній і вирішення інших бізнес-завдань.

Чому обійтися без SMM-просування вже не можна?

Присутність в соціальних мережах робить бренди відомішими. Коли ви задієте ще і їх крім звичної всім реклами, рівень довіри до вашої продукції зростає.
Важливо й те, що цей канал комунікації – найдешевший спосіб заявити про себе великій аудиторії. У порівнянні з телебаченням, пресою і навіть інтернет-ЗМІ, прояв в соцмережах забезпечать вам максимальне охоплення за найменші гроші. Більше того, точніше адресувати своє рекламне повідомлення ви не зможете ніде. Таргетування (цільове визначення аудиторії) – важливий інструмент, який дозволяє вам не тільки домогтися потрапляння саме в «вашого» потенційного споживача, а й істотно заощадити, адже кожна копійка, спрямована на рекламу в соціальних мережах, буде витрачена на залучення потрібної вам людини.

Результат пошуку зображень за запитом "смм"

Чи можна займатися SMM самостійно?

Створюючи спільноти в соціальних майданчиках, ви повинні розуміти, яку SMM-стратегію і завдання будете реалізовувати.
Для початку необхідно визначитися з тим, на яку аудиторію ви збираєтеся впливати: де живуть ці люди, скільки їм років, скільки вони заробляють і чим цікавляться в Інтернеті. Потім розробляєте контент-план: теми і формат постів. Час для публікацій визначається виходячи з статистики відвідування сторінок і перегляду новин. SMM-спеціалісти не випадково вибирають конкретний час для постів: шляхом тестування вони визначають оптимальний період, коли ваші новини побачить найбільша кількість людей.

Тому помилково керуватися логікою «я є в Facebook і легко впораюся з веденням сторінки свого бренду». Відповідайте собі на питання: чи готові ви витрачати весь свій час на вивчення інформації, робити помилки і витрачати бюджети даремно?

Довіривши послуги SMM-просування досвідченим фахівцям, прояви вашого бренду в соціальних мережах будуть якісними та ефективними.

Чим хороший SMM-спеціаліст?

Позначимо ключові навички:

  • Аналітичні здібності;
  • Робота з текстом;
  • Маркетинг;
  • Реклама;
  • Знання трендів;
  • Креативність;
  • Досвід;

Smm буде актуальний до тих пір, поки статистика соцмереж показує стабільне зростання числа аудиторії, охоплення та інші показники. Якщо Вас цікить професійна реклама вашого бренду в соцмережах і не тільки звертайтеся до нашої компанії SMM-IF.

SMM IF