10 ідей для конкурсів на бізнес-сторінках в Facebook

В кінці минулого літа Facebook оновив правила проведення конкурсів та акцій в соціальній мережі – тепер компанії можуть робити це прямо в своїй стрічці, не користуючись сторонніми додатками. Згідно з новими правилами, бренди можуть приймати заявки на участь в конкурсах з допомогою лайків, коментарів або повідомлень. Здавалося б, така прекрасна можливість для просування – бери та користуйся. Однак тут виникає проблема – людей просто не можуть придумати конкурси для своїх сторінок! Якщо ви зараховуєте себе до їхніх рядів, не турбуйтеся. Нижче ви знайдете 10 готових шаблонів конкурсів – просто вставте в них свої дані, запостіть в своїй групі в Facebook і спостерігайте, як збільшується активність ваших підписників.
1. Вгадайте, скільки цукерок у вазі на цьому фото. Той, хто найближче добереться до правильної відповіді, отримає 10 коробок цукерок! Переможця визначаємо сьогодні ввечері. Це один з найлегших конкурсів – просто зробіть фото з великою кількістю свого продукту: якщо ви видаєте журнали, то сфотографуйте книжкову полицю, забиту ними, якщо робите взуття – то купу черевиків. Попросіть своїх підписників вгадати точну кількість штук на фото. Це швидко і просто – як для вас, так і для учасників конкурсу. Те ж саме можна робити з усіма запропонованими нижче варіантами – беріть їх за основу і придумуйте, що можна зробити конкретно з вашим продуктом!
2. Залиште наступний коментар до цього запису і отримаєте шанс виграти футболку: «Кращий продукт [тут має бути назва вашого популярного бренду] – це _____». Зберіть більше всіх лайків під своїм коментарем до 14:00 і станьте переможцем!
3. Зима прийшла! Час міняти щось у своєму житті – або отримувати подарунки! Поставте лайк під цим записом та виграйте [приємний бонус]. Переможець буде визначений завтра о 13:00.
4. Оцініть роботу нашої компанії за шкалою від 0 до 10. Завтра о 12:00 ми виберемо переможця, який з’явиться на обкладинці нашого нового каталогу! Вибір буде здійснюватися за допомогою генерації випадкового числа.
5. Пам’ятайте себе дитиною? Ким ви хотіли стати, коли виросте? Поділіться з нами своїми дитячими мріями і отримаєте [приємний бонус]. Мрії актуальні до 17:00 найближчій п’ятниці.

Пов’язане зображення
6. Скільки чашок кави ви можете випити за один раз? Розкажіть нам про це в коментарях до цього запису і отримаєте шанс виграти сертифікат на 1000 гривень в кафе. Наш улюблений кофеман отримає свій приз завтра о 9 ранку (але тільки якщо вже встиг прокинутися, поснідати і випити чашечку ароматного!).
7. «Якби я зараз міг опинитися в будь-якій точці земної кулі, то вибрав би ______». Поділіться з нами своїми улюбленими місцями для відпочинку і отримаєте шанс виграти квиток «туди і назад» в ваш персональний рай на Землі!
8. Що з нашого меню ви готові замовляти кожен день? Розкажіть нам про це і отримаєте подарунковий сертифікат від нашого закладу! Переможців буде троє, і сподіваємося, що всі вони виберуть їжу, а не алкоголь.
9. «Найбільше я люблю море і сонце, а ще …» Розкажіть нам, чим ви любите займатися на пляжі. Автор найцікавішого коментаря отримає квитки на море! Поспішайте, ім’я переможця в квиточки будемо вписувати вже завтра, о 18:00 за київським часом.
10. Назвіть ім’я космонавта, першим вийшов у відкритий космос. Кожен правильно відповів отримує шанс виграти квитки в музей космонавтики! Наша ракета з призами стартує до переможця завтра о 17:00 за київським часом.
Як бачите, конкурси можна придумувати з повітря, власної ерудиції, купи черевиків і смішних фотографій. Просто дотримуйтесь такою формулою і у вас все вийде:

Заклик до дії + Приємний бонус + Правила участі + Терміни проведення

Facebook – найбільша соціальна мережа в світі, і можливості для просування в ньому – нескінченні. Освоюйте ці горизонти, поки не пізно.

SMM IF