9 причин працювати з нами у сфері SMM у Івано-Франківську

1. Ми дійсно працюємо 7 днів на тиждень 365 днів на рік. Навіть 31 грудня, коли всі зайняті приготуванням олів’є, і 1 січня, коли всі насолоджуються оздоровчим сном. І 7 січня, і 24 серпня, і в усі інші свята, коли Ваші клієнти сидять в соціальних мережах, а наші конкуренти по smm у Івано-Франківську відпочивають.

2. Ми повністю закриваємо Вашу потребу в просуванні в соціальних мережах. Вам не потрібно шукати когось ще, що б задовольнити свою потребу в результаті. Ми працюємо у всіх популярних соціальних мережах і надаємо всі можливі послуги від модерації до аудиту і консалтингу.

3. Ми доступні для своїх клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Якщо у Вас виникає питання Вам не потрібно чекати ранку або початку робочого тижня, Ви можете дзвонити коли Вам зручно.

4. Ми дуже гнучкі в плані ціни. У нас найнижчі ціни на smm у Івано-Франківську. Є базові пакети і базовий набір робіт, однак якщо Вам потрібні певні послуги ми завжди підемо на зустріч і перерахуємо вартість послуг виходячи з Ваших потреб.

5. Чесність. Ми завжди чесні з клієнтом, ми не “домальовували” звіти, якщо щось пішло не так, ми відразу поставимо Вас до відома і запропонуємо варіанти вирішення.

Результат пошуку зображень за запитом "маркетолог"

6. Ми надаємо дуже якісні послуги з просування в соціальних мережах. Це підтверджується нашими клієнтами.

7. Ми фанати своєї справи. У нас є великий досвід, але ми завжди продовжуємо вчитися і отримувати нові знання, які потім реалізуємо в Ваших проектах. Наша якість зростає кожен день відповідно зростає і якість послуг, що надаються, а ціни залишаються низькими.

8. Ми завжди витримуємо терміни. Якщо ми з Вами домовилися що роботи будуть виконані до понеділка, значить вони будуть виконані до понеділка – по іншому ніяк.

9. І останнє, наш досвід. Багато з нас в SMM вже більше 5 років, ми стояли практично біля витоків вітчизняного SMM на різних проектах від світових брендів до невеликих спільнот рідного університету, і ось вже більше 5-ти років спільно впроваджуємо наш досвід в SMM у Івано-Франківську.

SMM IF