Як збільшити кількість підписників в Instagram?

Instagram – соціальна мережа для візуалів. Тут, як ні в якій іншій мережі потрібне почуття смаку і стилю для зростання популярності. Барвисті фотографії і унікальний контент – ось база, без якої просто не вийде збільшити кількість підписників в Instagram.

5 способів збільшити кількість підписників в Instagram

1. Єдність стилю

Намагайтеся, щоб ваш фото і відео контент був витриманий в єдиному стилі. Це відноситься і до текстового наповнення – виробіть свою манеру викладу, придумайте фішки, особливе звернення або прощання з підписниками та працюйте в цьому стилі. Для постів з однієї рубрики робіть написи, щоб привертати увагу користувачів.

Щоб з’ясувати, який матеріал викличе відгук, починати потрібно не з швидкого наповнення сторінки контентом, а зі стратегії просування. Рекомендуємо мати чітку стратегію постинга, хоча б на місяць. Складіть контент-план і дотримуйтеся його. Так вам буде легше залишатися послідовними.

Результат пошуку зображень за запитом "єдність стилю в ігстаграм"

2. Помірний постинг

Уявіть, що у вас є 2 друга: Вова і Саша. Вова поїхав у відпустку і викладає по 20 постів в день (дратує, правда?). Саша постит раз на місяць, і ви зовсім не знаєте, що відбувається в його житті. І те, і інше – крайнощі. Пам’ятайте, що ваші підписники – це люди, поставте себе на їх місце. Публікуйтеся помірно: так, щоб не набриднути, але і так, щоб про вас не забули. Якщо у вас багато цікавого контенту – користуйтеся сторіз або робіть карусельки з декількома фотографіями в одному пості.

Від одного-трьох постів на добу до одного поста раз в кілька днів – ось оптимально правильно для даної соц. мережі.

Результат пошуку зображень за запитом "багато фотографій"

3. Краса

Збільшити число підписників в Instagram і заодно врятувати світ допоможе краса. Ця соціальна мережа спочатку була створена для обміну фотографіями. Її інтерфейс заточений на це: велике зображення та обмежена кількість символів в якості опису. Саме тому тут так важливо використовувати красиві, яскраві фотографії – користувачі звертають увагу в першу чергу на них.

Якщо ви хочете отримувати дійсно якісні фотографії навіть на смартфон, скористайтеся нашими лайфхаками:

 1. Композиція – це перше, чому варто приділити увагу при фотографуванні. Правила побудови кадрів такі ж, як в образотворчому мистецтві. Наведемо деякі з них:
 • Якщо у вас в кадрі об’єкт, що рухається – залишайте простір перед ним. Це ж стосується напрямку погляду і повороту тіла людини, яку фотографують ;
 • Наше око, дивлячись на зображення, рухається по ньому зліва направо, тому смисловий кадр краще розміщувати в правому куті.
 • Не «завалюйте» лінію горизонту;
 • Найбільш вдала точка зйомки людини в повний зріст – на рівні пояса, при портреті – на рівні очей;
 • Використовуйте правило золотого перетину. Увімкніть сітку в настройках камери і намагайтеся, щоб особа потрапляла в точки перетину ліній. Приємний для ока кадр набере більше лайків і допоможе збільшити кількість підписників в Instagram .

2. Освітлення.

 • Переконайтеся, що всі предмети в кадрі добре освітлені;
 • Намагайтеся уникати спалаху, він «заморожує» об’єкти;
 • Не наводьте камеру проти джерела освітлення: вікна, сонця і т.д .;
 • У яскравий день кадр виходить засвіченим, а ось при грозовому небі – з відмінною насиченістю;
 • Якщо освітлення недостатнє, направте світло ліхтарика на аркуш білого паперу, щоб вийшов відбивач.

3. Сюжетна і предметна зйомка.

 • Використовуйте кадрування замість зуму;
 • Зробіть серію кадрів одного і того ж сюжету, а потім оберіть найбільш вдалий;
 • Вибирайте цікавий ракурс;
 • При зйомці об’єктів, що рухаються дійте на випередження: направляйте камеру в те місце, де об’єкт виявиться в наступну мить.

4. Постобробка.

Дослідження показують, що світлі фотографії, зображення з синім кольором і фото без фільтрів набирають більше лайків.

Замість фільтрів Інстаграму користуйтеся програмами обробки. Їх застосовують всі фотографи, навіть після зйомки на професійну апаратуру в студії. Що вже говорити про фото зі смартфона. Рекомендована програма від відомого фотографа-блогера: lightroom, але аналогів просто маса.

Результат пошуку зображень за запитом "професійне освітлення фото"

4. Більше життя!

Соціальні мережі вимагають від нас відкритості, і бізнес-акаунти – не виняток. Саме в цій мережі, як ні в якій іншій потрібно показувати кулуарні фото і відео:

 • Розповідайте історію створення бренду;
 • Діліться складнощами і успіхами;
 • Використовуйте “живу” мову;
 • Влаштовуйте прямі ефіри;
 • Викладайте сторіз.

5. Унікальність

Читати копіпастні пости і дивитися стоковий контент в Інстаграмі точно ніхто не буде. Світ рухається до унікального контенту. Ви експерт в якійсь області, і від вас чекають оригінального тексту і фотографій. Не бійтеся ділитися інформацією: так ви отримаєте довіру користувачів і зможете збільшити число підписників в Instagram.

Результат пошуку зображень за запитом "унікальність"

Корисні поради щодо збільшення підписників в Instagram

Вище ми висвітлили вимоги до контенту для зростання підписників. Крім цього, є ще ряд дієвих способів по нарощуванню аудиторії в соціальній мережі.

 • Крос лінки

Вкажіть посилання на аккаунт в Instagram всюди, де тільки можна: на сайті, в групах інших соціальних мереж, на буклетах, візитках, в презентаціях і т.д.Це відмінний спосіб з нарощування аудиторії. Дайте користувачам самим вибрати, в якій соціальній мережі дружити з вами.

 • Підписки

Підпишіться на рекомендованих користувачів, і у відповідь вони можуть підписатися на вас. Підключіть свої контакти і аккаунт в Фейсбук і запросіть користувачів з цієї соціальної мережі.

 • Прайм-тайм

Згідно з дослідженнями, найкращий час для постінгу – 14 і 17 години. А найкращий день – неділя, тому що в вихідний багато хто не розміщує пости, і у ленті новин менше конкуренції. Але краще застосувати індивідуальний підхід і звернути увагу, в який час ваші новини набирають найбільшу кількість відгуків.

 • Реакція на ВСІ коментарі

Вашим підписникамбуде приємно, якщо ви будете відповідати на їхні коментарі. Бажано – на всі, хоча б лайком. Так ви покажете, що цінуєте кожного з них і їх фідбек важливий. Крім того, це можливість вступити в дискусію, отримати цінний зворотний зв’язок і наростити активність.

 • Поширення

Ще один хороший спосіб збільшити підписників в Instagram безкоштовно – поширювати фото людей, які вже користуються вашим продуктом. Можна робити репост їх новин або забирати пост до себе з посиланням на користувача. Його друзі це побачать і, можливо, зацікавляться вашою сторінкою. Крім того, ви отримуєте готовий цікавий контент і підвищуєте лояльність підписників.

 • Лайк на фото

У Instagram особлива система відображення постів у стрічці. Ця «розумна» система має такий же алгоритм роботи, як і в Фейсбук. Її суть зводиться до того, що вона відображає тих друзів, яких ви лайкаєте і коментуєте. Щоб ви не пропали з стрічки користувачів, вони повинні регулярно показувати свою зацікавленість в вас. Як цього добитися? Крім цінного і цікавого контенту просіть їх про це. Ось деякі ідеї формулювань:

“Лайк нам, щоб ми знали, що вам цікаво” ; “Тиц, тиц на фото – вам не складно, а нам приємно”; “Щоб не пропустити цікаву інформацію від нас – ставте свій лайк”.

Підберіть той спосіб, який буде відповідати загальному стилю ведення аккаунта.

Результат пошуку зображень за запитом "поради"

Головне правило

Якщо ви будете унікальними, корисними і відритими, ви зможете швидко збільшити число підписників в Instagram.

Якщо вам потрібна професійна допомога для збільшення підписників в Instagram, звертайтесь в нашу компанію SMM- IF у Івано-Франківську. Телефонуйте: +380955954059, +380955951646

SMM IF