Таргетована реклама в Facebook

Таргетована реклама в Facebook – це оголошення, які користувачі бачать в стрічці новин або перебуваючи на сторінці свого облікового запису. Цей вид реклами дозволяє адресно доставляти інформацію потрібним людям.

Кому підходить соціальна мережа?

Наша класична відповідь на питання – «кому підходить просування в будь-якій соціальній мережі?» Звучить так: «підходить тим, чия цільова аудиторія в ній присутня». Користувачі Фейсбук переважно люди у віці 25-44 роки, обох статей. Як правило, це більш «просунута» аудиторія – люди, які подорожують, стежать за новинками, розбираються в гаджетах, знають англійську мову і т.д. Багато в чому користувачі мережі орієнтовані на публічні та ділові контакти.

Результат пошуку зображень за запитом "бізнес"

Відмінність таргетированной реклами в Facebook від інших соц. мереж

Концептуально таргетована реклама в фейсбук і в інших соціальних мережах схожа. Створюється рекламне оголошення, задаються параметри цільової аудиторії, вибирається предмет реклами: сайт, сторінка бренду або конкретний пост. Але, є ряд відмінностей:

1. Фейсбук – це єдина мережа, яка дозволяє задати мета при налаштуванні реклами. Ви можете вибрати один з варіантів:

  • «Впізнаваність» (просування публікації, просування сторінки, підвищення впізнаваності бренду);
  • «Розгляд» (переходи на сайт, перегляди відео, установка мобільних додатків);
  • «Конверсія» (отримання реєстрацій, цільових дій на сайті, просування каталогу продуктів).

Вибір мети залежить від типу розв’язуваної задачі: просувати конкретний пост, рекламувати локальні заклади (магазини, ресторани), пропонувати до перегляду відео або ж досягати стратегічно значимих цілей, пов’язаних із залученням нових підписників на сторінку і підвищенням впізнаваності бренду.

2. Інша зручна опція, доступна тільки для таргетированої реклами в фейсбук – це можливість автоматичного коректування вартості оголошення. Досить її включити при створенні реклами та мережа сама буде витрачати бюджет кампанії максимально ефективно.

3. Фейсбук пропонує дуже детальний таргетинг. Так, ні в жодній іншій мережі ви не зустрінете можливість задати такі параметри як – «Покоління», «Батьки», «Етнічна приналежність» і так далі. Хоча, варто звернути увагу, що багато параметрів не актуальні.

4. Саме через цю соціальну мережу налаштовується реклама в Інстаграмі.

5. Деяка суб’єктивна відмінність – це більш важкий для сприйняття інтерфейс рекламного кабінету в силу «наворочених» опцій. Жодна соціальна мережа не змінює його з такою частотою, як робить це Фейсбук.

Результат пошуку зображень за запитом "фейсбук"

Скільки коштує таргетована реклама Фейсбук?

Скільки коштує таргетована реклама фейсбук однозначно відповісти не можна, так як реклама будується за аукціонним принципом. Якщо сьогодні ваша аудиторія користується попитом, і інші компанії (не обов’язково конкуренти) теж вказують її в параметрах своєї реклами, то ставка зростає. І чим вище ви поставите вартість показу або кліка, тим частіше буде транслюватися саме ваше оголошення.

Adsmanager – це можливість донести інформацію до мільйонної аудиторії, тому, незважаючи на деяку складність в налаштуванні таргетированной реклами в facebook, рекомендуємо використовувати цей інструмент у своїй рекламній стратегії.

Якщо вас цікавить налаштування таргетованої реклами в Фейсбук, телефонуйте +380955951646, +380955954059, і наші спеціалісти допоможуть вам у цьому.

SMM IF