Скільки коштує і як розмістити рекламу в Інстаграмі?

Спочатку в соціальній мережі Інстаграм для SMM-просування можна було використовувати тільки партизанські методи: коментування фотографій, лайки, додавання в підписники. Спочатку все це робилося вручну, далі з’явилися спеціальні програми, що полегшують цю монотонну і багато в чому неефективну діяльність.

З ростом популярності мережі – а її популярність росла в геометричній прогресії – з 2016 року стала доступна ще і таргетована реклама в Інстаграмі, тобто запуск рекламних оголошень, які налаштовуються на певну аудиторію з метою інформування про товари і послуги.

Перш ніж ми розповімо, як розмістити рекламу в Інстаграмі, давайте визначимо, яким брендам в принципі дана соціальна мережа потрібна для просування. Для розуміння цього варто відповісти на два питання: «Хто є вашою цільовою аудиторією?» І «Чи зможете ви надати користувачам барвистий контент?». Так як основною аудиторією є жінки 25-30 років, а сама мережа розрахована саме на обмін фотографіями, то просуватися можуть будь-які компанії, що відповідають даним вимогам.

Результат пошуку зображень за запитом "бізнес"

Тому, в першу чергу, в Інстаграмі добре просувати:

 • Інтернет магазини;
 • Бари, ресторани;
 • Дитячі продукти;
 • Handmade товари;
 • Fashion індустрію;
 • Психологію, педагогіку, медицину (з урахуванням ЦА);
 • Мобільні додатки;
 • Відпочинок: перельоти, готелі, розваги;
 • Дизайн від графічного до інтер’єрного;
 • Товари для дому;
 • Заходи, концерти;
 • Навчальні програми.

Якщо ви не знайшли свій бізнес в даному переліку, не турбуйтеся – завжди є винятки. З нашого досвіду можемо сказати, що навіть такий продукт, як болти і шурупи, можна відмінно просувати в Інстаграмі, якщо підійти з фантазією і дійсно любити свій товар. Хоча це буде більшою мірою іміджеве просування, ніж просування, розраховане на залучення нових клієнтів і продажу.

Реклама в інстаграмі

Скільки коштує реклама в Інстаграмі?

Вартість реклами в Інстаграмі залежить від ряду факторів: виду рекламного оголошення і характеристик аудиторії, на які воно налаштоване. У соціальних мережах оголошення показуються за аукціонним принципом – чим вище ставка, тим частіше ваше оголошення буде транслюватися. Так як конкурентна ситуація постійно змінюється, зручно скористатися функцією оптимізації, коли соціальна мережа сама буде знижувати ставку по можливості. Ціна оголошення також опускається, коли воно дійсно цікаво користувачам і вони часто переходять з нього.

Скільки коштує реклама в Інстаграмі однозначно відповісти складно, в кожному разі ставка визначається індивідуально. Вона може починатися з $ 0.01 і доходити до декількох доларів.

Результат пошуку зображень за запитом "питання в грошах"

Як наростити органічних підписників?

Розміщення реклами в Інстаграмі вимагає пристойних бюджетів. Тому показником ефективного просування служить органічний приріст абонентів, тобто користувачів, які вступають не за рекламою. Можливі канали залучення таких користувачів: друзі, пошукова система. Поділимося з вами цікавою механікою для нарощування органічних користувачів.

Дуже цікавий спосіб – круговий конкурс. Його суть полягає в тому, що ряд блогерів за схожою тематикою домовляються про крос-просування. Це можуть бути домовленості з урахуванням тематики товару або з урахуванням параметрів цільової аудиторії.

Механіка такої активності наступна: анонсуються призи, які, як правило, надаються кожним з організаторів. Щоб взяти участь у розіграші, користувачам необхідно підписатися на кожного з організаторів активності. Для цього у кожного з них в анонсі зазначено, на кого саме підписатися. Користувач проходить від одного аккаунта до іншого і в результаті повертається до того, з якого почав. Саме тому конкурс і називається круговим.

Плюси даного конкурсу – швидке нарощування маси підписників з числа цільової аудиторії. Мінуси активності – користувачі мотивовані призом і часто підписуються не вникаючи, а потім так само швидко відписуються.

Тому в першу чергу результат активності – це контакт з користувачем як мінімум в момент підписки та в момент відписки. Частина користувачів залишиться з вами в силу інерції (лінь відписатися), хтось – тому що ви йому цікаві. У період конкурсу особливо важливо приділити увагу своєму контенту, зробити його воістину корисним для користувача.

Вартість такої реклами в Інстаграм визначається вартістю призу. Для того щоб була можливість запустити такий конкурс, важливо мати або широку мережу знайомих зі схожою тематикою або товарами, або вміти шукати і домовлятися з потрібними людьми, або звернутися в SMM агентство за допомогою.

Як і для інших соціальних мереж, важливо вміти комбінувати приріст органічних підписників і користувачів, що вступають з реклами.

Пов’язане зображення

Як розмістити рекламу в Інстаграмі?

Розміщення реклами в Інстаграмі здійснюється через бізнес-менеджер Facebook. Це безкоштовна програма, яка дозволяє створювати окремі акаунти для різних клієнтів і проектів та надавати доступ до них будь-яким користувачам, поповнювати рекламний кабінет різними способами, групувати кампанії для зручної звітності.

Якщо вам потрібна допомога длязапуску реклами в Інстаграмі в Івано-Франківську, телефонуйте +380955951646, +380955954059.

SMM IF