Просування інтернет-магазину в Інстаграмі

Інстаграм – соціальна мережа, яка стрімко розвивається, яка, незважаючи на вкрай обмежений функціонал, успішно використовується для бізнес цілей. Якщо вам цікава аудиторія цієї мережі і у вас є цікавий візуальний або текстовий контент, можете сміливо її використовувати.

Розкрутка магазину в Інстаграм

Просування інтернет – магазину в Інстаграмі зажадає від вас ряду певних дій і розуміння можливостей мережі. Деякі ідеї та поради ми описали нижче.

  • Новинки та популярні товари

Публікуйте зображення новинок або топових продуктів, розповідайте про них, не соромтеся вказувати ціну і продавати прямо через коментарі. Головне, постарайтеся, щоб зображення було візуально привабливим.

  • Приклад використання товару

Навчайте своїх клієнтів мистецтву використання ваших товарів. Крім прямого призначення можна розповісти про прихований потенціал продуктів і їх застосуванні нестандартним чином.

  • Короткі посилання

Інстаграм не дозволяє розміщувати посилання на зовнішні джерела, але ви можете застосовувати програми для створення коротких посилань і використовувати їх в коментарях. Користувачам достатньо просто скопіювати їх для того, щоб перейти на картку товару на сайті.

  • Конкурси

Конкурси – це класичний прийом для нарощення аудиторії і роботи з її лояльністю і залученістю. Для початку придумайте цікаву ідею, пов’язану з товаром вашого інтернет-магазину. У Інстаграмі розкрутка конкурсу, як правило, проходитьз умовами відзначити декількох друзів під анонсом. Виглядає це цілком ненав’язливо, наприклад, при використанні формулювання «хочу приз для себе і своєї подруги». Відзначаючи своїх друзів, користувачі поширюють інформацію про конкурс, отже і про ваш бізнес. Привабливий приз, зрозуміла механіка і прозорий вибір переможця -інші складові успішного конкурсу.

  • Таємне життя компанії

Розповідайте про внутрішню «кухню» компанії, її співробітників, те, що приховано від очей клієнтів. Як у вас проходять співбесіди, як здійснюється складання та зберігання товару, скільки людей працює над сервісом. Це завжди цікаво, особливо, якщо у вас є своя корпоративна культура або філософія, яка може захопити ваших покупців, перетворивши їх в ваших друзів і однодумців.

  • Реклама

Тепер магазин в Інстаграмі може рекламуватися. Просування здійснюється за допомогою таргетированої реклами, яка показується вашій цільовій аудиторії. Статичне зображення, карусель з фоторяду або відеозображення, використовувані в ній, дозволять вигідно піднести товар і ваш бізнес.

  • Згадка клієнтів

Багато людей мріють про популярність, і ви можете легко дати їм це, з вигодою для себе. Пропонуйте своїм клієнтам публікувати фото з використанням ваших товарів в реальному житті, в свою чергу, робіть репости даних зображень із згадкою автора. Вигода тут очевидна для обох сторін.

  • Хештег

Створюйте рубрики і для кожної з них використовуйте хештег. Робіть їх унікальними, тоді вони будуть виділяти вас, і дозволять легко орієнтуватися в вашому контенті.

  • Модерація і контент

І, звичайно ж, в основі успішної розкрутки магазину в ІнстаграмІ лежить цікавий контент (фото, відео, текст) і оперативна модерація, особливо, якщо ви проводите конкурс або маєте намір здійснювати продажі прямо в мережі.

Результат пошуку зображень за запитом "розкрутка магазину в інстаграм"

Навчайте і продавайте

Якщо ви не просто продаєте якийсь товар, а навчаєте своїх клієнтів його використання, ви отримуєте не тільки більший обсяг продажів, але і ряд можливостей для просування, які відкриваються перед вами.

Чому можна вчити своїх клієнтів? Це можуть бути майстер-класи і навчальні статті, а може навіть і спеціально розроблені програми. Наведемо кілька прикладів. Якщо ви продаєте одяг і аксесуари, то можна навчати клієнтів правильному поєднанню речей, проводити уроки стилю. Продаєте інгредієнти для хенд-мейд товарів – навчайте, як їх правильно використовувати. У вас магазин з продажу іграшок – викладайте матеріали, як і в що грати з дітьми в різному віці. Загалом, ми впевнені, що завжди можна придумати щось цікаве. Якщо вам потрібна наша допомога в цьому питанні або просування в соц. мережах – звертайтеся з радістю допоможемо.

Навчаючи, ви будете нарощувати базу лояльних клієнтів, формувати собі репутацію експерта і, природно, підвищувати продажі. Маючи в наявності навчальні матеріали, можна використовувати ще одну цікаву механіку для просування вашого продукту -марафони, в тому числі на майданчику Інстаграм. Звичайно, вони можуть проводитися на майданчику будь-якої соціальної мережі, але особливо популярні й улюблені вони при просуванні інтернет-магазину в Інстаграмі. Швидше за все, це відбувається через можливості майданчика, а може, в силу особливостей цільової аудиторії.

Якщо вам потрібна допомога з розкруткою Інстаграму або написанням постів, телефонуйте +380955951646, +380955954059, і наші спеціалісти допоможуть вам у цьому.

SMM IF