Просування бізнесу в Facebook

Ваша SMM стратегія повинна включати просування компанії в Facebook, якщо бізнес орієнтований на аудиторію, що відповідає певним параметрам. В першу чергу, це геолокаційні фактор. Поведінкові фактори і звички користувачів також відіграють важливе значення. У цій мережі переважно зустрічаються:

  • індивідуальні підприємці,
  • інтернет-діячі,
  • IT-фахівці,
  • представники творчих професій: дизайнери, маркетологи,
  • англомовна аудиторія.

Відзначається, що аудиторія має достаток не нижче середнього.

Варіанти розкрутки сторінок в Facebook

Розкрутка бізнесу в Facebook та способи просування сторінки складаються з тих же механізмів, що і в інших соціальних мережах: створення спільноти бренду, залучення підписників, взаємодія з ними шляхом розміщення новин, відповідей на питання, вирішення проблем.

Варто відзначити головний тренд, який спостерігається останнім часом – зростання пріоритету відео-постів у порівнянні з іншим контентом. Досить вже зараз подивитися на новинну стрічку, щоб побачити високий відсоток переважання відеоконтенту. Алгоритм Facebook віддає перевагу саме йому і просуває його краще ніж тексти та зображення. Чому? Відео контент краще залучає користувачів і утримує їх на цьому майданчику. Тому використання технології Live Video дозволить вашому бізнесу виділитися в новинній стрічці аудиторії і це може зіграти ключову роль в успіху SMM кампанії.

Таргетована реклама

Найістотніше приріст цільового трафіку в соціальних мережах забезпечує таргетована реклама. Вона дозволяє вказати цілий ряд параметрів при налаштуванні, щоб оголошення показувалися дійсно цільовій аудиторії. Ще один важливий плюс такого виду розкручування в Facebook: можливість оплачувати тільки цільові дії – покази або переходи.

Ще одна цікава тенденція: органічне охоплення постів знижується і це означає, що компанії будуть змушені витрачати більше на таргетовану рекламу, щоб досягти аудиторії. Ця закономірність зберігається впродовж останніх років. Бути поміченим стає все складніше без оплати. Незважаючи на це, реклама при просуванні в Facebook залишається дешевою і ефективною, якщо приділяти належну увагу налаштуванні рекламної кампанії.

Прикладом вдалої настройки може бути розміщення рекламних оголошень в новинній стрічці користувачів, так як часто така інформація сприймається як пости від друзів і, відповідно, викликає більше довіри.

Реклама в тематичних сторінках

Якщо вам необхідно за короткий термін охопити велику кількість потенційних клієнтів, вам стане в нагоді реклама, що розміщується на тематичних сторінках. Перевага такого просування в Facebook – можливість комунікувати з великою кількістю цільової аудиторії, тобто ви отримуєте відразу велике охоплення користувачів. Працює це таким чином: ви вибираєте сторінки, по тематиці або інтересам аудиторії, які пов’язані з вашим бізнесом, зв’язуєтеся з адміністратором (безпосередньо або через біржу) і в обумовлений час виходить ваш оплачений пост. При підборі сторінки велику увагу приділіть статистиці: числу підписників, охопленням, параметрам користувачів, піку відвідуваності. Якщо адміністратор відмовляється надати дані по статистиці – це привід засумніватися в правильності обраної сторінки.

Вартість просування в Facebook

Ціни просування в Facebook , як і в будь-який інший соціальної мережі формуються з двох компонентів: оплата за управління групою (створення і публікація контенту, відповіді на запитання та коментарі користувачів, підвищення залученості і т.д.) і плата за яку притягається трафік, тобто цільових користувачів.

Витрати на рекламу в соціальних мережах повністю залежать від завдань – яку кількість користувачів ви хочете охопити.

Знаючи алгоритми цієї соціальної мережі, провівши розробку SMM стратегії і володіючи високою адаптивністю до постійних нововведеннь, ви зможете побудувати вдалу SMM кампанію.

Якщо вас цікавить просування бізнесу в Facebook у Івано-Франківську, телефонуйте +3809559516646, +380955954059